Jump to content
English (USA)

New forum and possibilities

check what has changed

check

check what has changed

check

check what has changed

check

check what has changed

check

To start Beta Test is left

• Days
  • Hours
  • Minutes
  • Seconds

SA broni i pasywne skile z augmentu

Armadilo
 Share

Recommended Posts

Witam,

Dzięki za TP na piętra do TOI, 

kilka spraw, niekoniecznie jako błędy, pozostawiam do rozważenia niektóre kwestie.

1. SA broni - Na serwerze jest jakieś customowe ustawienie działania aktywnych skili na broni, z któym pierwszy raz się spotykam i nie wiem co autor miał na myśli. W przypadku polearma z SA critical stun, podczas traina zamiast uderzyć postać "castuje" kilkukrotnie SA broni, bez obrażeń dla mobów. Podobnie jest z pasywnym fear z augmentu. Podczas  pulla mobow a postać zatrzymuje się żeby ten skil wycastować. skile z SA powinny być instant.

2. Ogólnie wydaje się, że na niektórych lokacjach jest za mało mobów, (fog, toi) - moby typu ellite champion respią się dużo rzadziej niż na starcie serwera.

3. Zlikwidujcie proszę przypisanie moba do lokacji, po czym się teleportuje do swojego pierwotnego położenia.  Podejrzewam, że  system był wprowadzony na zatłoczony serwer i prawdopodobnie stąd podwójna liczba mobów w cata/necropoliach, aby sobie nie podbierać nawzajem. Przy obecnym stanie "populacji" serwera taki stan nie ma sensu. Wydaje się to uciążliwe szczególnie dla postaci AOE jak WL. L2 zawsze słynęło z kilometrowych trainów.

4. Spoil wydaje się zbalansowany, hardcorem pozostaje farma takich materiałów jak enria, mold hardener, mold glue - wypadają zazwyczaj po 1 . Wczoraj  pół dnia zajęło mi wyfarmienie 100 enria na spoilu.

5. Osobny temat ale bardzo ważny, działanie phantom summonera. Po użyciu skila summona na mobku, przestaje atakować i trzeba ponawiać atak za każdym razem. Wydaje mi się, że to bug. land rate cubiców praktycznie niezauważalny. Obrażenia summonem  w bossa na fullbuffie po 33 patk  przy regularnym ataku i średnio 180 patk na krycie., przy czym kryt atak 1/15 

6. Sacrifice palka na fullbuff ma strasznie długi reuse, podobnie warcry na WL destro, zazwyczaj nawet bez buffa ten skill się zapętlał.

7.  Fake dead na moby 70 + prawie nie działa

8. Przy zgonie od bossów wypadają itemki z inventory, nie pamiętam kiedy to zniesiono ale wydaje mi się że właśnie w IL.

9. Podnieście szansę na wbicie lvl soul cry. Niee zauważyłem w ogóle komunikatu po zabiciu bossa o nieudanym zaciągnięciu duszyczki do krysia.

10. L2 day event nie rabotajet. Możecie wkleić listę nagród na forum.

11. DISCORD, jeżeli jest to nie widzę baneru na stronie głównej i na forum.

z wyrazami szacunku

Edited by Armadilo